Alex Harren

Naam: Alex Harren

Voorzitter commissie, Auditcommissie
Raadslid, VVD Dijk en Waard
Raadslid, Gemeenteraad
Auditcommissie Voorzitter commissie Bekijk pagina

Algemeen

 

Ik woon in Stad van de Zon, vader van twee kinderen en project manager in de elektrotechniek. En daarnaast ben ik raadslid.

Het is heel eervol om volksvertegenwoordiger te zijn. En geloof mij, het is zeker niet saai. Het ontmoeten van inwoners en vertegenwoordigers van lokale instellingen is heel leuk en ook leerzaam. Het is mooi om met alle vragen en ingevingen dan ook iets te kunnen doen waar behoefte naar is of wat beter kan in onze mooie gemeente.

Heerhugowaard ontwikkelt zich als een vitale stad met veel voorzieningen voor jong tot oud met steeds meer mogelijkheden om heerlijk te wonen, te werken en naar school te gaan. Aandacht is nodig voor het beter afwikkelen van verkeer, fietsverbindingen in de regio en auto en openbaar vervoer naar de randstad. Heerhugowaard heeft ook kernen met een warme dorpse karakter. En dat wil ik graag behouden.

Met de aankomende fusie (met de prachtige gemeente Langedijk) is het belangrijk om met de collega's daar de groene en historische waarde te behouden en bij te kunnen dragen aan het versterken van voorzieningen. In Heerhugowaard hebben wij nog wel wijken waar ook verbeteringen mogelijk zijn. Ik denk dan aan de leefbaarheid, bereikbaarheid, veiligheid en het verduurzamen van woningen.

E: harren.vvdhhw@gmail.com

 

Nevenfuncties

 

PROJECT MANAGER• SEIJSENER RECREATIETECHNIEK BV

Verantwoordelijk voor  het leveren, installeren, in bedrijf stellen en onderhouden van walstroom installaties voor de binnenvaart. Daarnaast kwaliteitsmanager verantwoordelijk voor de ISO9001 en VCA**.

 

 

Functie historie

Heden

  • Actieve functie Voorzitter commissie, Auditcommissie
  • Actief sinds 01 dec. 2020 Raadslid, VVD Dijk en Waard
  • Actief sinds 16 mrt. 2006 Raadslid, Gemeenteraad

2020

  • 27 mrt. 2014 - 01 dec. 2020 Raadslid, VVD

2018

  • 27 mrt. 2014 - 29 mrt. 2018 plv commissielid, Commissie Stadsontwikkeling
  • 03 dec. 2012 - 29 mrt. 2018 Voorzitter commissie, Commissie Middelen

2017

  • 27 mrt. 2014 - 17 okt. 2017 Fractievoorzitter, VVD
  • 27 mrt. 2014 - 17 okt. 2017 Fractievoorzitter, Presidium
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens