Jolanda van Ling-Wanst

Naam: Jolanda van Ling-Wanst

Raadslid, D66 Dijk en Waard
Raadslid, Gemeenteraad
Raadslid Actief sinds 20 aug. 2021 Bekijk pagina

Algemeen

 

 

 

 

 

 

 

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 20 aug. 2021 Raadslid, D66 Dijk en Waard
  • Actief sinds 11 mrt. 2010 Raadslid, Gemeenteraad

2021

  • 16 okt. 2013 - 20 aug. 2021 Raadslid, CDA

2020

  • Onbekend - 01 feb. 2020 Voorzitter commissie, Commissie Meespraak en Communicatie

2018

  • 27 mrt. 2014 - 29 mrt. 2018 Fractievoorzitter, Presidium
  • 27 mrt. 2014 - 27 mrt. 2018 plv commissielid, Commissie Middelen
  • 27 mrt. 2014 - 27 mrt. 2018 Voorzitter commissie, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens