René Schoemaker

Naam: René Schoemaker

Fractievoorzitter, Presidium
Fractievoorzitter, DOP
Raadslid, Gemeenteraad
Presidium Fractievoorzitter Bekijk pagina

Algemeen

Als raadslid en als fractievoorzitter van de HOP waak ik over het behoud van het dorpse karakter in het groeiende Heerhugowaard. Daarbij is gemeenschapszin in zowel (sport)verenigingsverband als in cultuur van groot belang. Speciale aandacht gaat uit naar huisvesting van jong en oud, en de bereikbaarheid van zowel voorzieningen in Heerhugowaard als via de ontsluitingswegen naar en van Heerhugowaard. De voorzieningen in Heerhugowaard moeten gelijke tred houden met de groei van de dorpse stad. 

Mijn achtergrond: Ik ben sinds januari 1970 woonachtig in Heerhugowaard en opgegroeid en meegegroeid met het oude dorp als leerling van de Mariaschool en jeugdvoetballer bij SVW'27. Later met vrienden ook gevoetbald bij Reiger Boys en WMC, en ook jarenlang in de zaal bij de Stichting Recreatiezaalvoetbal Heerhugowaard. Vrijwilligerswerk heb ik gedaan bij de Stichting Historisch Heerhugowaard en Veilig Verkeer Nederland, afdeling Heerhugowaard, en ik ben vier jaar lang voorzitter geweest van Bowlingvereniging Heerhugowaard. 

Sinds 1986 ben ik werkzaam in de media. Eerst bij het Noordhollands Dagblad, later bij de toen nog bestaande kabelkranten in heel Nederland. Sinds 2002 richt ik me op journalistieke producties in technologie, onder meer met artikelen in web en print, video en als (dag)voorzitter op conferenties en seminars. Ik praat daarbij met directeuren van Nederlandse en internationale bedrijven over strategische inzet van technologie in een snel digitaliserende maatschappij. 

Ik ben getrouwd en heb twee kinderen in de jonge tienerleeftijd.

072-5209530

Nevenfuncties

Media-specialist en senior editor bij IDG Nederland (bezoldigd, voltijdsbaan).

Functie historie

Heden

  • Actieve functie Fractievoorzitter, Presidium
  • Actief sinds 08 mrt. 2021 Fractievoorzitter, DOP
  • Actief sinds 28 okt. 2008 Raadslid, Gemeenteraad

2021

  • Onbekend - 08 mrt. 2021 Fractievoorzitter, HOP

2019

  • 01 feb. 2019 - 24 apr. 2019 Commissielid, Commissie Meespraak en Communicatie
  • 21 jan. 2017 - 01 mrt. 2019 Raadslid, HOP

2017

  • 27 mrt. 2014 - 21 jan. 2017 Commissielid, Commissie Middelen
  • 27 mrt. 2014 - 21 jan. 2017 Commissielid, Commissie Stadsontwikkeling
  • 27 mrt. 2014 - 21 jan. 2017 Fractievoorzitter, Presidium
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens